TOYOTA PROACE MAX W CENIE OD 119 900 ZŁ!

Nowość w ofercie samochodów użytkowych Toyota Walder Bydgoszcz Professional, skierowana do klientów szukających funkcjonalnego i wszechstronnego pojazdu do pracy. Mowa o modelu Proace Max – dużym vanie, który został zaprojektowany głównie z myślą o firmach transportowych oraz osobach potrzebujących dużego auta do przewozu większych ładunków.

Toyota Proace Max została objęta ofertą specjalną i jest dostępna w cenie promocyjnej 119 900 zł netto oraz gwarancją 1 000 000 km na trzy lata, co czyni ją atrakcyjną opcją w segmencie pojazdów HDV. Główni konkurenci w tym segmencie to: Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Renault Master, Citroen Jumper, Iveco Daily, Man TGE oraz Peugeot Boxer.

Dużym atutem samochodu jest przestrzeń ładunkowa, sięgająca do 17 m³. Oferowane są trzy różne długości, wysokości oraz rozstawy osi, dzięki czemu dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb jest elastyczne.

Toyota PROACE MAX będzie dostępny nie tylko jako van, ale również jako jedno – lub trzykierunkowa wywrotka, platforma, podwozie do zabudowy, oraz wersja brygadowa z podwójną kabiną, oferująca miejsce dla siedmiu osób.

Dopuszczalna masa całkowita wynosi od 3300 do 3500 kg dla wersji z silnikiem Diesla oraz od 3500 do 4250 kg dla wersji elektrycznej. Elektryczny PROACE MAX wyróżnia się ładownością do 1500 kg i siłą uciągu do 2400 kg, a wersje z silnikiem Diesla oferują ładowność do 1425 kg i uciąg do 3000 kg, w zależności od konfiguracji.

PROACE MAX można wyposażyć w akcesoria chroniące przestrzeń ładunkową, takie jak podłogi, nadkola i panele boczne zabezpieczone drewnem lub polipropylenem oraz relingi i zaczepy na pasy. Dostępne są również platformy i bagażniki dachowe z drabinką oraz zabudowy serwisowe z półkami.

Model Toyota Proace Max dostępny jest zarówno z napędem elektrycznym, jak i wysokoprężnym, co pozwala klientom wybrać wersję najlepiej odpowiadającą ich potrzebom. Dodatkowe wersje Active oraz Comfort umożliwiają dostosowanie auta do indywidualnych wymagań użytkowników, oferując wygodę jazdy oraz dodatkowe udogodnienia. To właśnie dzięki temu, możliwości tego samochodu są praktycznie nieograniczone.

Samochód wyposażony jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które są obecne już w standardzie. Zapewniają one kierowcy i pasażerom solidną gwarancję bezpieczeństwa w trakcie podróży. Toyota Safety Sense, w tym unikalny w segmencie system Cross Wind Assist, który stabilizuje pojazd w wietrznych warunkach. System Event Data Recording zapisuje dane o stanie auta w przypadku kolizji.

Tempomat adaptacyjny z funkcją Traffic Jam Assist umożliwia bezpieczne poruszanie się w korkach, a 16 czujników ułatwia manewrowanie na parkingach. W wyższych wersjach wyposażenia dostępny jest najnowszy system multimedialny z 10-calowym ekranem HD, który zapewnia doskonałą widoczność i stałą łączność dzięki wbudowanej karcie SIM. Nawigacja chmurowa dostarcza aktualne informacje o ruchu drogowym.

Samochód obsługuje bezprzewodowo Apple CarPlay i Android Auto. Dzięki aplikacji MyToyota można zdalnie otworzyć lub zamknąć auto, a także regulować temperaturę w kabinie. Aplikacja umożliwia również dostęp do informacji o pojeździe i przypomina o serwisie.

Toyota Proace Max to idealne połączenie funkcjonalności, wydajności i niezawodności! Zapraszamy do salonu Toyota Walder w Bydgoszczy.

Toyota w Bydgoszczy jest na Fordońskiej 38.

Podobne wpisy