Poprzednia czy nowa generacja Toyoty C-HR?

Zapraszamy do świata marki Toyota Walder wraz z Ekspertkami Toyoty! Na naszym kanale na YouTube pojawił się nowy materiał, w którym przedstawiamy każdy szczegół modelu C-HR pierwszej oraz drugiej generacji. Tym razem nasze Ekspertki były w salonie Toyota Walder Bydgoszcz przy ul. Fordońskiej 38. Ten crossover Toyoty na rynku od 2016 roku, który porwał serca wielu kierowców. Dzisiaj, zmienił postrzeganie naszej marki na świecie. Koniecznie subskrybujcie nasz kanał, aby być na bieżąco!

Poprzednia wersja C-HR charakteryzowała się dynamicznym, futurystycznym designem, z zakrzywionymi liniami i wyrazistymi detalami. Miała nieco bardziej agresywny charakter. Druga generacja przynosi bardziej wyrafinowany wygląd, z nowocześniejszymi reflektorami, subtelniejszymi liniami i zaktualizowanymi detalami w stylizacji. Nowa C-HR zdaje się być bardziej dojrzała i elegancka, a ponadto przynosi bardziej przemyślane i ergonomiczne wnętrze, z nowoczesnymi detalami i zwiększoną funkcjonalnością.

C-HR I generacji oferowany był w kilku wersjach silnikowych. Początkowo benzynowym 1.2 turbo o mocy 116 KM oraz hybrydowym o pojemności 1.8L. Po zmianach liftingowych wyłącznie w wersjach hybrydowych 1.8L mocy 122 KM oraz 2.0L o mocy 184 KM. Natomiast nowy C-HR wyposażony został w układ hybrydowy 5 generacji,  który poprawia osiągi, komfort jazdy i wydajność paliwową. Silnik 1.8 zyskał dodatkowe 18 KM, natomiast silnik 2.0 dodatkowe 13 KM z możliwością napędu na cztery koła. Ponadto C-HR nowej generacji jest dostępny również jako hybrydowa wersja Plug In o mocy 223 KM.

Salon Toyoty w Bydgoszczy oferuję szeroką gamę możliwości konfiguracji tego modelu. Toyota C-HR to ewolucja ikony, którą wszyscy już bardzo dobrze znają. Ten model może być porównywany z małymi SUV-ami i Crossover-ami takimi jak Kia XCeed, Mazda CX-30 lub Honda HR-V. Nasz autoryzowany salon toyoty znajduje się przy ulicy Fordońskiej 38 w Bydgoszczy, który oferuje sprzedaż samochodów nowych, jak i używanych.