Nowa Toyota Yaris w Trójmieście

Nowa Toyota Yaris w Trójmieście – poznaj ją już teraz!

Już jest! Nowa toyota Yaris dostępna do testów w salonie Toyota Walder w Chwaszczynie, ul. Oliwska 58

Wszystkich zainteresowanych jazdą testową zapraszamy do kontaktu na adres mailowyaneta.janczewska@toyotawalder.pl

Nowa Toyota Yaris w Trójmieście
Nowa Toyota Yaris w Trójmieście. Salon Toyota Walder Chwaszczyno ul. Oliwska 58

Nowy Yaris łączy zaawansowany napęd hybrydowy 4. generacji z dynamiczną stylistyką oraz świetnie sprawdza się zarówno w mieście, jak i na autostradzie. Samochód został oparty na innowacyjnej platformie projektowej TNGA i posiada najnowsze systemy bezpieczeństwa. Razem daje to piorunujący efekt.

Przekonaj się o tym osobiście testując nową Toyotę Yaris w salonie Toyota Walder w Chwaszczynie, ul. Oliwska 58

Obejrzyj samochód w wyjątkowym połączeniu kolorystycznym w salonie Toyota Walder w Rumi ul. Jana III Sobieskiego 28

Toyota Yaris w salonie Toyota Walder Rumia
Toyota Yaris 2020 w salonie Toyota Walder w Rumi

Dostępność samochodów na dzień 25.08.2020

Toyota Walder Chwaszczyno, ul Oliwska 58 – egzemplarz testowy w wersji kolorystycznej Silver Diamond, egzemplarz ekspozycyjny w wersji kolorystycznej Tokyo Fusion/Night Sky Black

Toyota Walder Rumia, ul. Jana III Sobieskiego 28 – ekspozycja na salonie w wersji kolorystycznej Tokyo Fusion/Night Sky Black. Egzemplarz testowy w wersji kolorystycznej Oxide Bronze

 

Nowa Toyota Yaris Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i okolice
Nowy Yaris posiada wszystkie atuty samochodu o typowo miejskim zacięciu. Dynamika, wygoda prowadzenia i najnowsze technologie – każdy element zaprojektowano z myślą o kierowcy.
Toyota Yaris 2020
Nowa Toyota Yaris w każdym najdrobniejszym detalu jest zaprojektowana tak, aby kierowca mógł czerpać najwyższą przyjemność z jazdy. Przestronne wnętrze, szersza, bardziej muskularna sylwetka z obniżonym środkiem ciężkości czy dynamiczne i oszczędne silniki – miasto to żywioł Yarisa.
Hybrydowa Toyota Yaris 2020
Nowy Yaris jest dostępny z napędem hybrydowym 4. generacji o większej mocy przy jednoczesnym mniejszym zużyciu paliwa. Przeprojektowany lekki akumulator litowo-jonowy ma większą pojemność, a samoładujący się układ hybrydowy jest w stanie odzyskać więcej energii, dzięki czemu samochód może nawet przez 80% czasu jazdy w mieście korzystać wyłącznie z trybu elektrycznego, nie emitując żadnych spalin.

Podobne wpisy