Nowa Toyota C-HR w wersji Plug-In Hybrid dołącza do oferty. Ceny od 189 900 zł

  • Nowa Toyota C-HR 2.0 PHEV w wersji Style od 189 900 zł
  • Wydajny napęd plug-in hybrid o mocy 223 KM
  • Do 66 km zasięgu w trybie elektrycznym
  • Wyjątkowe wersje Premiere Edition Executive oraz Premiere Edition GR SPORT
  • Początek przyjmowania rezerwacji online 4 września

Do gamy nowej Toyoty C-HR dołącza napęd 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM. Crossover w tej odmianie zapewnia duży zasięg w trybie elektrycznym (66 km w cyklu mieszanym wg normy WLTP*), który jest nieoceniony w ruchu miejskim, a także dużą moc tak ważną podczas jazdy autostradowej. Funkcja Regeneration Boost pozwala na prowadzenie auta z wykorzystaniem jedynie pedału przyspieszenia. Trzy poziomy odzyskiwania energii pozwalają dostosować się do ruchu miejskiego.

Nowa Toyota C-HR 2.0 PHEV automatycznie dobiera tryb pracy, by jak najefektywniej korzystać z energii i wybrać najlepszy moment na doładowanie baterii w trakcie jazdy. Napęd ten jest połączony z systemem nawigacji. Dzięki wprowadzeniu funkcji geofencing Toyota C-HR 2.0 PHEV automatycznie przełączy się na tryb elektryczny, gdy samochód wjedzie na teren strefy niskiej emisji (LEZ), optymalnie wykorzystując energię z baterii (przy włączonej nawigacji oraz o ile w baterii jest wystarczająca ilość energii).

Baterię w nowej Toyocie C-HR 2.0 PHEV można naładować przy pomocy Wallboxa w 2,5h, a korzystając z domowego gniazdka (10 A) uzupełnienie energii potrwa w około 6,5 h.

Na polskim rynku nowa Toyota C-HR 2.0 PHEV będzie dostępna w pięciu wersjach wyposażenia: Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch wariantach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT.

Początek przyjmowania rezerwacji online na Toyotę C-HR 2.0 PHEV 4 września na stronie toyota.pl.

Toyota C-HR 2.0 PHEV Style od 189 900 zł

Od 189 900 zł wyceniono nową Toyotę C-HR 2.0 PHEV w wersji Style. Już w podstawowym dla tego napędu wariancie to auto doskonale wyposażone. Auto ma najnowsze systemy bezpieczeństwa czynnego T-MATE z aktualizacjami online, w tym m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów, asystenta bezpiecznego wysiadania (SEA), inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem (RCTAB) czy automatyczne ostrzeganie tylnymi światłami awaryjnymi (ARFHL).

Standardem w wersji Style są 18-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego Toyota Smart Connect® + z systemem nawigacji dostępnej online i offline, 6 głośników, inteligentny asystent głosowy, interfejsy Apple CarPlay® i Android Auto™, inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu, inteligentny kluczyk, przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania.

Auto wyposażone jest też w automatyczną klimatyzację dwustrefową, system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych, podgrzewane fotele przednie, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne z funkcją oświetlania przestrzeni wokół pojazdu, podgrzewaną kierownicę, indukcyjną ładowarkę, system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED, lampy przednie i tylne w technologii LED oraz port USB-C w drugim rzędzie siedzeń.

Wersję Style można doposażyć w pakiet Bi-tone (3 500 zł), który wprowadza do kolorystki auta dach w kolorze Night Sky Black.

Toyota C-HR 2.0 PHEV w wersji Executive od 200 900 zł

Toyota C-HR 2.0 PHEV Executive wyróżnia się 19-calowymi felgami aluminiowymi, czarnym dachem oraz wykończeniem przedniego grilla i tylnego zderzaka w kolorze Night Sky Black. Wyposażenie auta w porównaniu z wersją Style wzbogacono o przednie fotele sportowe, elektryczną regulację fotela kierowcy, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, system dodatkowe nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED z możliwością personalizacji oraz światła główne w technologii LED. Tak wyposażone auto kosztuje od 200 900 zł.

Do wersji Executive można zamówić pakiety Tech (13 000 zł) oraz VIP (13 000 zł). W pakiecie Tech klient otrzymuje również kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, automatyczne samopoziomowanie reflektorów przednich oraz kamerę monitorującą kierowcę (DMC). Pakiet Tech obejmuje również system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, zaawansowany asystent parkowania Toyota Teammate Advanced Park, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), asystent zmiany pasa ruchu (LCA).

Pakiet VIP uzupełnia wyposażenie auta o wyświetlacz HUD, system Premium Audio JBL z 9 głośnikami, cyfrowe lusterko wsteczne oraz dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni, a także cyfrowy kluczyk.

Toyota C-HR 2.0 PHEV Premiere Edition Executive od 226 900 zł

Specjalna wersja Premiere Edition Executive ma wszystkie element wyposażenia wersji Executive z pakietemi Tech i VIP oraz dodatkowo malowanie nadwozia Bi-tone+ z tylną częścią auta w kolorze Night Sky Black i tapicerkę skórzaną. Tak wyposażone auto z napędem 2.0 PHEV kosztuje od 226 900 zł.

Toyota C-HR 2.0 PHEV GR SPORT od 215 900 zł

Gama napędu plug-in hybrid obejmuje także inspirowaną osiągnięciami zespołu TOYOTA GAZOO Racing wersję GR SPORT. Auto w tej odmianie kosztuje od 215 900 zł i wyróżnia się elementami stylistycznymi GR SPORT oraz 19-calowymi felgami aluminiowymi, a w środku tapicerką z ekologicznego zamszu Ultrasuede.

Standardowe wyposażenie wersji GR SPORT obejmuje system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), lampy przednie Matrix LED, adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, automatyczne samopoziomowanie reflektorów przednich, kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM), kamerę monitorującą kierowcę (DMC), asystenta zmiany pasa ruchu (LCA) oraz zaawansowanego asystenta parkowania Toyota Teammate Advanced Park.

Do wersji GR SPORT można zamówić pakiet VIP (13 000 zł), który obejmuje te same elementy co w wersji Executive.

Toyota C-HR 2.0 PHEV Premiere Edition GR SPORT od 226 900 zł

20-calowe felgi aluminiowe GR SPORT, cyfrowe lusterko wsteczne, wyświetlacz HUD na przedniej szybie, systemem Premium Audio JBL z 9 głośnikami, a także cyfrowy kluczyk i malowanie nadwozia Bi-tone+ z tylną częścią auta w kolorze Night Sky Black to wyróżniki wersji Premiere Edition GR SPORT. Samochód z hybrydą plug-in w tej wyjątkowej odmianie kosztuje od 226 900 zł.

Nową Toyotę C-HR 2.0 PHEV Premiere Edition GR SPORT można rozszerzyć o pakiet Skyview (3 500 zł), który obejmuje dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni.

* dane przed homologacją

Podobne wpisy