NOWA Toyota C-HR dostępna do jazd testowych tylko w salonie Toyota Walder Bydgoszcz

Toyota, znana z jakości, niezawodności i innowacji, kontynuuje swoje dziedzictwo samochodów o wysokim standardzie. Druga generacja modelu C-HR to kolejny krok w ewolucji japońskiego producenta w dziedzinie crossoverów. 

We wtorek 14 listopada br. w salonie Toyoty Walder w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 38 odbyła się premiera nowego modelu Toyoty C-HR, której towarzyszyły trzy niezwykłe Ikony – Toyota Prius, Toyota MIRAI napędzana wodorem oraz elektryczna Toyota Bz4X.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę w nowym C-HR, jest jego dynamiczny design. Samochód wyróżnia się smukłą sylwetką, a nowoczesna stylizacja nadaje mu charakterystyczny wygląd, który wyróżnia go na tle innych crossoverów. Czym natomiast różni się od swojego poprzednika? Oto kilka z nich różnic. 

Pierwsza generacja charakteryzowała się dynamicznym, futurystycznym designem, z zakrzywionymi liniami i wyrazistymi detalami. Miała nieco bardziej agresywny charakter. Druga generacja przynosi bardziej wyrafinowany wygląd, z nowocześniejszymi reflektorami, subtelniejszymi liniami i zaktualizowanymi detalami w stylizacji. Nowa C-HR zdaje się być bardziej dojrzała i elegancka. Ponadto druga generacja przynosi bardziej przemyślane i ergonomiczne wnętrze, z nowoczesnymi detalami i zwiększoną funkcjonalnością. Poprawa ergonomii wnętrza zwiększa komfort podróży.

Co więcej, premierowy model wyposażony został w nowy dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni nie przepuszcza promieni słonecznych i utrzymuje przyjemną temperaturę wnętrza. Poza dostępnymi już w IV generacji hybrydy w wersji 1.8 i 2.0, w V generacji zmieniła się nie tylko moc koni mechanicznych na większą, ale pojawia się również napęd hybrydowy PLUG-IN o mocy 223 KM

Nowa Toyota C-HR to również przykład, jak nowoczesne technologie mogą poprawić doświadczenie z jazdy. Samochód wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy ostrzegające o kolizji, adaptacyjny tempomat czy asystent pasa ruchu. Ponadto, system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto oraz bezprzewodowym ładowaniem smartfonów sprawia, że podróż staje się jeszcze bardziej przyjemna i wygodna.

Istotne są również parametry nowej wersji Toyoty C-HR. Wersje silnikowe, hybrydowe występują w wariantach 1.8 o mocy 140KM z napędem; 2.0 o mocy 197 KM; 2.0 o mocy 197 KM oraz już wspomniany 2.0 o mocy 223 KM typu PLUG-IN. Samochód występuje w 4 wersjach wyposażeniowych i 2 specjalnych z okazji swojej premiery. Cena bazowa wersji podstawowej zaczyna się od 139.900 zł brutto. Parametry samochodu wyglądają następująco: 

  • Długość całkowita: 4362 mm
  • Szerokość całkowita: 1832 mm
  • Rozstaw osi: 2640 mm
  • Prześwit: 154 mm
  • Zbiornik Paliwa: 43 L
  • Pojemność bagażnika: 388 L

Toyota C-HR II Generacji to nie tylko kolejny model – to kolejny krok w przyszłość motoryzacji. Stawia ona na zrównoważony rozwój poprzez zwiększone wykorzystywanie materiałów syntetycznych i pochodzących z recyklingu, a także redukcję produkcji dwutlenku węgla.  Zbalansowany design, nowoczesne wnętrze, zaawansowane technologie i różnorodność silników sprawiają, że jest to samochód, który może zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Zapraszamy do odbycia jazdy testowej nową Toyotą C-HR, która w Bydgoszczy jest dostępna wyłącznie w salonie Toyoty Walder przy ulicy Fordońskiej 38. Marka, jaką jest Toyota kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych i wysokiej jakości samochodów, a Nowa Toyota C-HR jest tego doskonałym przykładem.

Podobne wpisy