Toyota Land Cruiser

Zapytaj o najlepszą ofertę

Zapytaj o samochód

Terenowe DNA

  • Napęd – Turbodoładowany silnik Diesla 2.8 o mocy 204 KM/150 kW
  • Konstrukcja – Sztywniejsza rama oparta na nowej platformie GA-F
  • Technologie – Elektryczne wspomaganie kierownicy (ESP) i system rozłączania przedniego stabilizatora (SDM)

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Kabina pięcio- lub siedmiomiejscowa nowego modelu Toyota Land Cruiser to kwintesencja solidności, praktyczności i przestronności. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności, gwarantuje wygodę i użytkowość. Intuicyjne rozmieszczenie przycisków i przełączników na desce rozdzielczej ułatwia korzystanie z nich nawet w trudnych warunkach terenowych, zapewniając pełną kontrolę podczas jazdy. Dodatkowo, nisko osadzona maska z obniżoną linią szyb i większymi oknami bocznymi poprawia widoczność we wszystkich kierunkach, co czyni Land Cruisera doskonałym towarzyszem podróży niezależnie od terenu. Odkryj, jak najnowsza Toyota Land Cruiser łączy komfort z funkcjonalnością, podnosząc standardy w kategorii wszechstronnych i niezawodnych SUV-ów.

Nadwozie nowej Toyoty Land Cruiser

Nowa Toyota Land Cruiser stoi na solidnych fundamentach konstrukcji ramowej, łącząc tradycyjną wytrzymałość z nowoczesną platformą TNGA (GA-F). Ta innowacyjna kombinacja nie tylko zwiększa sztywność nadwozia, ale także ułatwia manewrowanie, poprawia komfort jazdy oraz terenowe możliwości pojazdu. Dzięki temu nowy Land Cruiser prezentuje się nie tylko imponująco na zakrętach, ale także doskonale radzi sobie w trudnych warunkach terenowych, gdzie co najmniej jedno z kół traci kontakt z podłożem. Odkryj solidność, na jaką zasługuje nowy Land Cruiser, i doświadcz wyjątkowej równowagi pomiędzy klasyczną trwałością a nowoczesną technologią.

NIEPOWTARZALNE MOŻLIWOŚCI TERENOWE: TOYOTA LAND CRUISER NAJNOWSZEJ GENERACJI

Najnowszy model Toyota Land Cruiser podnosi poprzeczkę w kategorii terenowych możliwości, będąc pierwszym w historii wyposażonym w elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS) oraz system rozłączania przedniego stabilizatora (SDM). System EPS nie tylko ułatwia precyzyjne manewrowanie, ale także otwiera drzwi dla pakietu Toyota T-Mate z najnowszą generacją systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. Natomiast innowacyjny system SDM pozwala odłączyć przedni drążek stabilizatora za pomocą przełącznika na desce rozdzielczej, co poprawia właściwości jezdne na nierównościach oraz zwiększa komfort podczas jazdy.

Wzbogacając doświadczenie z jazdy w trudnym terenie, system Multi-Terrain Monitor został ulepszony o kamery o wysokiej rozdzielczości, zapewniające klarowny obraz na ekranie HD. Ponadto, system Multi-Terrain Select został zoptymalizowany, automatycznie dostosowując osiągi pojazdu do zmiennych warunków trasy. Odkryj nowe, niepowtarzalne możliwości terenowe z najnowszym modelem Toyota Land Cruiser, który łączy legendarną niezawodność z innowacyjną technologią.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Kultowa Toyota Land Cruiser w nowej odłsonie! Zapisz się do newslettera, aby otrzymymać najnowsze informacje na temat modelu. Nie możesz przegapic tej przygody.