Toyota Yaris

Zapytaj o najlepszą ofertę

Zapytaj o samochód

Toyota Bydgoszcz: Yaris – samochód, który przez cały okres produkcji przekonał do siebie już 4 miliony użytkowników

Toyota Yaris to bez dwóch zdań jedno z najpopularniejszych aut miejskich w Europie. Jest ona większa od Toyoty Aygo o 50 cm i ta różnica w długości przekłada się na ilość miejsca w kabinie oraz bagażnik, który  pochwalić się może pojemnością prawie 300 litrów.

Siadając za kierownicą Toyoty Yaris, od razu daje się odczuć charakterystyczna, dość wysoka pozycja za kierownicą. Ułatwia to widoczność, manewrowanie w ciasnych miejscach oraz wsiadanie czy wysiadanie z samochodu.

W przypadku prezentowanego modelu Toyoty Yaris wartym uwagi jest jego wyposażenie. Należą do niego miedzy innymi automatyczne światła drogowe, kamera cofania, klimatyzacja oraz system multimedialny z obsługą interfejsu Apple Car Play i Android Auto.

Pod maską Yarisa znajdziemy dwa silniki benzynowe o pojemności 1.0 oraz 1.5 – o mocach odpowiednio 72 oraz aż 111km.

Co więcej Yaris jest najmniejszym obecnie dostępnym samochodem w którym można zdecydować się na legendarny napęd hybyrdowy. Jednostka benzynowa 1.5 wspomagana silnikiem elektrycznym generuje  100km i jest dostępna z automatyczną skrzynią CVT. Dzięki takiemu połączeniu spalanie w mieście może wynosić nawet 4,7 litra/100km.

Toyota Yaris Classic sprawdź wyjątkową ofertę na modele z rocznika 2020 z rabatami do 6 000zł!