Nowa Toyota C-HR

Zapytaj o najlepszą ofertę

Zapytaj o samochód

Styl, który wymyka się konwencjom

NADWOZIE, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

Nowa Toyota C-HR łamie wszystkie zasady. Odważny, innowacyjny, pełen dopracowanych detali i dynamizmu pojazd jest urzeczywistnionym autem koncepcyjnym.

MOC DETALI

Precyzyjnie poprowadzone linie definiują wyszukane nadwozie, które nieustannie pozostaje w ruchu.

DWUKOLOROWE NADWOZIE

Nowy zestaw lakierów kontrastujących z dachem w kolorze fortepianowej czerni i tylną częścią nadwozia podkreśla wyjątkowy charakter pojazdu.

UKRYTE KLAMKI

Toyota C-HR to pierwszy pojazd marki, w którym klamki zostały ukryte wewnątrz drzwi, dzięki czemu bryła nadwozia jest jeszcze bardziej czysta i aerodynamiczna.

20″ FELGI ALUMINIOWE

Odważny design wymaga równie doskonałych detali. 20″ felgi z polerowanymi krawędziami przyciągają uwagę.

DACH PANORAMICZNY

Wprowadza do kabiny więcej światła, a jednocześnie zatrzymuje ciepło na zewnątrz.

Inteligentne technologie

JESZCZE PROSTSZA OBSŁUGA

Funkcjonalna i prosta w obsłudze nowa Toyota C-HR odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Bezprzewodowe systemy Android Auto i Apple CarPlay, responsywne oświetlenie ambientowe i doskonały dźwięk przestrzenny sprawiają, że jazda staje się niezapomnianym przeżyciem.

EKRAN MULTIMEDIALNY 12,3″

Kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto 12,3″ ekran dotykowy systemu Toyota Smart Connect® sprawia, że świat jest na wyciągnięcie ręki. W wersji z silnikiem 2,0 Plug-in Hybrid ekran wyświetla informacje dotyczące trybu EV oraz lokalizację stacji ładowania.

CYFROWY KOKPIT

Technologia zaprojektowana z myślą o kierowcy – oto co wyróżnia wnętrze nowej Toyoty C-HR. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia wybranie jednego z czterech trybów prezentowania informacji.

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE AMBIENTOWE

Spersonalizuj oświetlenie ambientowe w swoim samochodzie – do wyboru masz aż 64 kolory. Barwy mogą się zmieniać w zależności od pory dnia. W autach wyposażonych w asystenta bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA) oświetlenie może zmieniać kolor na czerwony, ostrzegając przed potencjalną kolizją.

NIEZWYKŁY DŹWIĘK PRZESTRZENNY

System nagłośnienia JBL zapewni głębię dźwięku, która Cię zaskoczy. Metalowe kratki na głośnikach wysokotonowych pomagają wydobyć odpowiednie tony, a subwoofer zapewnia potężny i klarowny bas.

DOSKONAŁE PIERWSZE WRAŻENIE

Toyota C-HR wita Cię przed każdą jazdą pokazem świateł. Automatyczne zastosowanie Twoich ustawień fotela oraz trybu wyświetlania kluczowych informacji to personalizacja posunięta o krok dalej.

Pionier technologiczny

WSPIERAJĄC ŚRODOWISKO

Nowa Toyota C-HR stawia na zrównoważony rozwój poprzez zwiększone wykorzystanie materiałów syntetycznych i pochodzących z recyklingu, a także redukcję emisji dwutlenku węgla.

POWTÓRNE WYKORZYSTANIE PLASTIKU

W porównaniu do swojego poprzednika nowy model wykorzystuje 2 razy więcej tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Mowa tu o ponad 100 różnych elementach, m.in. o tkaninie wykonanej z przetworzonych butelek PET*, z której powstaje tapicerka siedzeń.

NIEZWYKŁA
LEKKOŚĆ

Innowacyjny design pozwolił zredukować masę. Wykorzystanie stali o wysokiej wytrzymałości czy lekkiego dachu panoramicznego pokrytego powłoką, która zatrzymuje ciepło zimą i zapobiega przegrzewaniu w lato – to kolejne niezwykłe cechy nowej Toyoty C-HR.

BEZ PRODUKTÓW ODZWIERZĘCYCH

Nowa Toyota C-HR wykorzystuje syntetyczne materiały zamiast skórzanych elementów na kierownicy czy siedzeniach.