DNI OTWARTE NOWA YARIS CROSS 10-15.06

Dni otwarte Nowej Yaris Cross w dniach 10- 15 czerwca to niesamowita okazja do skorzystania ze specjalnej oferty Grupy Walder. Przy zamówieniu modelu Yaris Cross otrzymasz korzyść aż do 11 500 złotych brutto oraz pierwszy przegląd w cenie samochodu.

Toyota Yaris Cross stanowi połączenie wszystkich najlepszych cech miejskiego auta z nadwoziem SUV- to połączenie kompaktowych rozmiarów z wysoką pozycją za kierownicą.

Auto oferuje nowoczesny design z charakterystycznymi przednimi światłami LED oraz agresywnie wyglądającą atrapą chłodnicy. Wnętrze auta zapewnia dużo miejsca dla pasażerów oraz bagażu, co sprawia, że podróżowanie Yaris Cross jest komfortowe dla wszystkich.

Jednak nie tylko wygląd jest atutem tego modelu. Pod maską Yarisa Cross kryje się zaawansowany silnik hybrydowy, który zapewnia oszczędność paliwa i niskie emisje CO2. Występuję w silniku 1,5l 116KM oraz 1,5l 130KM z napędem na przednią oś (FWD) lub na cztery koła (AWD). Dzięki temu auto jest idealne dla osób, które dbają o środowisko naturalne, ale nie chcą zrezygnować z dynamicznej jazdy.

Nowa Toyota Yaris Cross jest wyposażona w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate i 8 poduszek powietrznych, w tym centralną poduszkę powietrzną pomiędzy kierowcą, a pasażerem w pierwszym rzędzie.

Zachęcamy do odwiedzenia salonów Toyoty Walder podczas dni otwartych i zapoznania się z nowym modelem Yaris Cross. To idealna okazja, aby znaleźć auto swoich marzeń i cieszyć się komfortem jazdy na co dzień. 

Zapraszam do Salonu Toyota Walder Bydgoszcz ul.Fordońska 38. Toyota w Bydgoszczy jest na Fordońskiej

Podobne wpisy